SIA Kalnabeite
Kalnabeites 9, Siguldas pagasts, Siguldas novads, LV-2150
Darba laiks
8:30 – 17:00 Pr-Pk

Administrācija

Biroja administratore
Egija

Tālr.: +371 67972506
E-pasts: info@kalnabeite.lv

Pārdošanas nodaļa

Pārdošanas menedžere (Kurzeme, Latgale, Vidzeme)
Inese

Tālr.: +371 29487347
E-pasts: inese@kalnabeite.lv

Veterinārārste, mazo dzīvnieku pārdošanas menedžere
Solvita

Tālr.: +371 26440368
E-pasts: solvita@kalnabeite.lv

Mazo dzīvnieku pārdošanas menedžere, pārdošanas menedžere (Zemgale)
Sanita

Tālr.: +37126447753
E-pasts: sanita@kalnabeite.lv

Pārdošanas menedžere (Kurzeme)
Ieva

Tālr.: +37126468885
E-pasts: ieva@kalnabeite.lv

Pārdošanas menedžere (Latgale)
Aija

Tālr.: +37120042135
E-pasts: aija@kalnabeite.lv

Pārdošanas menedžere (Kurzeme)
Ilze

Tālr.: +37129474812
E-pasts: ilze@kalnabeite.lv