STRIDE PULVERVEIDA PAPILDBARĪBA LOCĪTAVĀM


Pilnvērtīga papildbarība suņiem un zirgiem, veselu locītavu un skrimšļu nodrošināšanai. Satur glikozamīnu HCl, hondroitīna sulfātu un metilsulfonilmetānu.


Glikozamīns HCl palielina glikozamīnglikānu (GAG) līmeni locītavās. Glikozamīnglikāni ir „būvmateriāls’’ skrimšļa matricē. Glikozamīns HCl palielinās hialuronātu saturu locītavā. Hialuronāts ir sinoviālā šķidruma pamatelements – locītavu lubrikants.


Hondroitīna sulfāts ir dabisks „ūdens magnēts” locītavā. Pietiekams hondroitīna sulfāta saturs nodrošina locītavas spēju izturēt kompresiju un triecienus. Hondroitīna sulfāts kavē „locītavu ēdošo” enzīmus, kas atrodas bojātā locītavā.


Metilsulfonilmetāns (MSM) ir organismā izmantojamā sēra avots. Sērs ir nepieciešams saistaudu sintēzei. MSM līdzdarbojas glikozamīnam un hondroitīnam, lai atjaunotu skrimšļa matrici.


Suņiem:

Nepieciešamo devu kārtīgi iemaisa barībā. Var lietot ilgtermiņā. Lietojot vairāk nekā 30 dienas, dod pusi no norādītās devas.

Sastāvs (50g satur)

Laktoze

Metilsulfonilmetāns     2000 mg

Glikozamīns HCl         1080 mg

Hondroitīna sulfāts      240 mg

Vitamīns C                   48 mg

E5 mangāns                24 mg


Iepakojums: 500 g

iegādāties šeitZirgiem:

Norādījumi lietošanai: pievieno ikdienas racionam. Sāk ar vienu 50g paciņu dienā 60-120 dienas. Pēc tam seko uzturošā programma, lietojot Stride MP.

Sastāvs (50g satur)

Laktoze

Metilsulfonilmetāns    10 000 mg

Glikozamīns HCl        3600 mg

Hondroitīna sulfāts     2375 mg
Iepakojums: 30 x 50g

iegādāties šeit

Ražotājs: TRMNutrition, Īrija